Derby dhe Beshiktash pas Joe Hart!

Portieri aktual i Burnley, Joe Hart, është nën shënjestrën e skuadrave të Derby County dhe turqëve të Beshiktash, gjithnjë sipas The Sun.

33 vjeçari mund ti bashkangjitet Wayne Rooney pasi këtë verë do mbetet pa kontratë me Burnley dhe Derby County duket një destinacion i mundshëm duke marrë parasysh vitet që ka ish portieri i kombëtares angleze.

Por prapa nuk është as Beshiktash e cila tek Hart po shikon zëvëndësuesin ideal për Loris Karius i cili këtë verë do të rikthehet tek Liverpool.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here