Juventus-Napoli, shkëmbim yjesh!

Juventus dhe Napoli kanë filluar bisedimet për një shkëmbim të mundshëm për dy yjet e skuadrave respektive.

Siç raporton Tuttosport bëhet fjalë për Arkadiusz Milik të Napolit dhe Federico Bernardeschi të Juventusit që sipas shumë mundësive mund të shkëmbehen këtë verë duket lënë të kënaqura të dy palët.

Bernardeschi nuk është më në planet e Juventus dhe Milik gjithashtu ka deklaruar se dëshiron një largim nga skuadra e jugut të Italisë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here