Nasri pranë shkarkimit!

Ish lojtari i Arsenal dhe Manchester City duket se është shumë pranë të shkarkohet nga drejtori i Anderlecht, raporton Derniere Huere sipas Daily Mail.

Samir Nasri ka dështuar të menaxhojë situatën e krijuar tek klubi nga COVID-19, gjë që nuk ka ndodhur më herët me asnjë prej lojtarëve tek skuadra e Anderlechtit.

Francezi ka zhvilluar vetëm 8 ndeshje këtë sezon duke shënuar edhe dy gola.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here