Bombë: Barcelona rrëmben yllin e Serie A para gjigantëve italian

Barcelona është klubi i fundit që i është bashkuar garës për mesfushorin e Brescia, Sandro Tonali.

Lajmin e ka bërë të ditur e përditshmja italiane Corriere della Sera, e cila shkruan se Katalanasit janë të gatshëm që t’ia ofrojnë Brescias dy lojtarë të rinjë dhe 60 milionë euro për Tonalin.

Tonali ka shkëlqyer këtë sezon dhe në garë për të janë Interi, Milani dhe Juventusi, mirëpo Katalansit për momentin janë klubi me ofertën më të lartë dhe janë në pole position për të siguruar shërbimet e tij.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here