Werner ka vendosur për të ardhmen e tij, gjermani dëshiron transferimin te…

Sulmuesi gjerman ka vendosur për të ardhmen e tij.

Siç raporton Sky Sports, Timo Werner dëshiron ta vazhdojë karrierën te Liverpooli.

Klauzola e Werner është 60 milionë euro dhe Liverpooli pritet ta aktivizojë atë me 15 qershor.

Werner e ka bërë të ditur edhe më parë se ai do të përshtatej më së miri në stilin e Liverpoolit, ndërsa interesim për të kanë shfaqur Bayern Munich dhe Milan.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here