Juve ‘nervozohet’ me yllin e saj!

Juventus këtë ditë apo javë mund të vendos përfundimisht për kontratën e Gonzalo Higuain, raporton Tuttosport.

E përditshmja italiane raporton se argjentinasi ka 3 opsione për kontratë:

  1. Të rikthehet në Torino prej Argjentinës dhe të përfundojë sezonin.
  2. Të qëndrojë në Amerikën Jugore tek nëna e tij e sëmurë dhe të prej atje të arrijë një marrëveshje me Juven.
  3. Juve anulon gjithçka dhe i prish kontratën argjentinasit!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here