Manchester City, PSG dhe Juventus në garë për yllin e Lyon

Manchester City, PSG dhe Juventus janë në garë për yllin e Lyon, Houssem Aouar, raporton RMC Sport.

21-vjeçari cilësohet si njëri nga lojtarët me më perspektivë në Europë dhe shumë skuadra të mëdha janë vënë pas tij.

City tentoi transferimin e tij verën e kaluar, pasiqë Guardiola e pëlqen shumë. Sarri gjithashtu e sheh Aouarin si një përforcim ideal për mesfushën e tij.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here