Liverpool pranë transferimit të Correa!

Ylli i Lazios mund të transferohet tek ‘The Reds’.

Sulmuesi i Lazios, Joaquin Correa, duket se është shndërruar në një objektiv për skuadrën e Liverpool, raporton Daily Mirror.

25 vjeçari këtë verë mund të transferohet për çmimin e 25 milionë eurove duke marrë parasysh krizën ekonomike që ka shkaktuar COVID-19.

Liverpool dëshiron të sjellë Correan si një përforcim për Mohamed Salah, Sadio Mane dhe Roberto Firminhon.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here