Milan do të ketë një super dyshe në vijën e sulmit, Rosonerët transferojnë yllin e…

Luka Jovic mund të largohet nga Reali pas një sezoni dhe të transferohet te Milani.

Sulmuesi serb u transferua për shifrën e 60 milionë eurove, mirëpo nuk ka arritur të bind aspak.

Don Balon, shkruan se Jovic nuk bën pjesë në planet e Zidane për sezonin e ardhshëm dhe se ai do të transferohet te Milani.

Ibrahimovic mund të largohet nga Milani dhe Jovic do të luante në sulm sëbashku me Rebic.

Rosonerët pritet ta huazojnë Jovicin me opsion blerjeje.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here