Manchester United dëshiron transferimin e Camavingas

Ylli i Rennes ka përfunduar në shënjestrën e Djajve të Kuq.

Siç raporton Metro, Manchester United është vënë në ndjekje të Eduardo Camavingas.

17-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e gjigantëve europian me paraqitjet e tij dhe Djajtë e Kuq e shohin atë si pasuesin ideal të Paul Pogba.

Mbetet ta shohim ku do të përfundojë Camavinga në verë.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here