Todibo i shtrenjtë por Schalke do ta mbajë atë!

Schalke 04 janë të vendosur për të mbajtur huazimin e Barcelonës, Jean Clair Todibo, edhe për një sezon tjetër.

Mbrojtësi 20 vjeçar është i huazuar tek Schalke dhe klubi gjerman e ka mundësinë në kontratë për të blerë përfundimisht shërbimet e tij.

25 milionë euro të kërkuar nga Barcelona janë shumë, mirëpo Mundo Deportivo deklaron se drejtuesit e klubit gjerman janë të bindur se mund të arrijnë një marrëveshje me katalanasit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here