PSG kërkon lojtarin e Real Madridit!

Mbrojtësi i majtë i Real Madrid, Sergio Reguilon, është vënë në radarët e skuadrës së Paris Saint Germain, siç raporton Marca.

PSG po bëhet gati që të humbasë mbrojtësin e saj të majtë Layvin Kurzawa dhe mesa duket Reguilon i madrilenëve po shihet si zëvëndësuesi ideal për të.

Reguilon e ka kaluar sezonin e fundit i huazuar tek Sevilla dhe ka shumë pak mundësi që ai mund të rikthehet tek skuadra e Zinedine Zidane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here