Interin që fitoi tripletën apo Milain e Shevchenkos? – Ja zgjedhja e Chiesas…

Gjatë ditës së djeshme ylli i Fiorentinës Federico Chiesa vendosi ti përgjigjet disa pyetjeve nga tifozët në profilin e tij zyrtarë në Instagram.

Muajt e fundit Chiesa ka qenë i lidhur me një transferim te Juventusi dhe Interi, mirëpo duket se ai bën tifo për Milanin.

Në pyetjen se kush është lojtari i tij i preferuar ai u përgjigj: “Ronaldo Fenomeni, Kaka, Shevchenko”. Ai gjithashtu u pyet të zgjedhte mes Interit që fitoi tripletën dhe Milanit të Shevchenkos. Italiani zgjodhi Milanin e Shevchenkos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here