Bayern i bashkohet garës për yllin e Atletico Madrid!

Bayern Munich kanë hyrë në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit të Atletico Madrid, Thomas Partey, raporton Eldesmarque.

Arsenal dhe Paris Saint Germain janë në ndjeke të 26 vjeçarit i cili ka një klauzolë prej 50 milionë eurosh, shifër kjo e përballueshme nga të dy skudrat europiane.

Bayern po shikojnë në merkato për të gjetur zëvëndësuesin e Javi Martinez, dhe Partey duket se është opsioni më i pëlqyer.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here