Bombë nga Spanja: Barcelona dhe Manchester City kanë gati shkëmbimin spektakolarë

Siç raporton e përditshmja katalanase Sport, Barcelona dhe Manchester City janë duke e konsideruar mundësinë e shkëmbimit mes Nelson Semedos dhe Joao Cancelos.

Të dy lojtarët, të cilët nuk kanë shkëlqyer te skuadrat respektive, duket se janë të vendosur për të ndryshuar ambient dhe do  të ishin dakord për shkmëbimin.

Barcelona dhe City pritet të nisin bisedimet, ndërsa Blaugranët mund të përfitojnë edhe një shumë parash përveç kartonit të Cancelos.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here