Dybala vendos për të ardhmen, këto janë detajet!

Juventus i ka ofruar një kontratë të re Paolo Dybalas dhe nënshkrimi i saj nga argjentinasi duket shumë pranë, raporton Fabrizio Romano nëpërmjet Calciomercato.

Biankonerët kanë kohë që po punojnë për ti siguruar një kontratë të re 26 vjeçarit argjentinasit dhe pas disa muajsh negociata duket se marrëveshja e re është arritur.

Dybala me një deklaratë ka bërë të ditur se dëshiron qëndrimin tek ‘Zonja e Vjetër’ me çfarëdo çmimi, deklaratë që vjen pasi vitin e kaluar Manchester United ishte shumë pranë transferimit të tij në Old Trafford.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here