Leicester pas Fofana!

Qendërmbrojtësi i Saint Etienne, Wesley Fofana, duket se do të jetë në qendër të vëmendjes këtë verë nga skuadra angleze e Leicester City, raporton Le10Sport.

Milan dhe RB Leipzig janë gjithashtu në garë për shërbimet e 19 vjeçarit, i cili ka akoma 4 vite të mbetura në kontratë në Stade Geoffroy Guichard.

Fofana ka zhvilluar 14 ndeshje në Ligue 1 këtë sezon me Saint Etienne derisa u ndalua zhvillimi i ndeshjeve shkaku i COVID-19.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here