Një shkëmbim i mundshëm mes Manchester City dhe Barcelonës mund të ndodhë!

Manchester City ka avancuar shumë në negociatat për të siguruar shërbimet e Nelson Semedos të Barcelonës dhe në këmbim ti japë Joao Cancelon, sipas SPORT.

City janë të gatshëm të paguajnë një shifër parash dhe shërbimet e Cancelos për Semedon dhe një marrëveshje pritet të arrihet javëve të ardhshme.

Bisedimet e Semedos me Barcelonës për një rinovim kontrate kanë dështuar dhe katalanasit janë të gatshëm ta shesin portugezin sapo të hapet merkatoja verore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here