Inter blen talentin e Chelseas!

Inter ka vendosur që përfundimisht të blejë kartonin e Victor Moses kur kontrata e tij në San Siro të përfundojë, raporton Calcio Mercato.

Antonio Conte dëshiron të mbajë futbollistin të cilin e stërviti tek Chelsea mirëpo për të duhet ti paguajnë Chelseas një çmim prej 12 milionë eurosh.

Huazimi i Moses në janar prej Chelseas tek Inter ishte hera e 5të që londinezët e huazojnë atë dhe kjo është një shenjë që ai tani kërkon largimin nga Stamford Bridge.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here