Napoli nuk do ta shesë Koulibaly për më pak se 100 milionë euro!

Napoli do të dëgjojë ofertat vetëm prej 100 milionë euro e më shumë për mbrojtësin e saj, Kalidou Koulibaly, raporton Gazzetta dello Sport.

Liverpool, Manchester United dhe Real Madrid kanë qenë të përfolura se janë të interesuara për shërbimet e mbrojtësin 28 vjeçar i cili ka një kontratë me Napolin deri në vitin 2023.

Koulibaly e ka treguar veten viteve të fundit si njëri prej mbrojtësve më në formë në Europë duke e ndihmuar Napolin që të luftojë për tituj si në Itali gjithashtu edhe në Europë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here