Willian i hapur për një transferim te Arsenal ose Tottenham

Sulmuesi i Chelsea Willian nuk ia ka mbyllur derën mundësisë së transferimit te Arsenali ose Tottenhami.

Braziliani të cilit i skadon kontrata në qershor ka thënë se nuk ka asgjë të keqe nëse transferohet te rivalët e Bluve.

Arsenal dhe Tottenham kanë shfaqur interesim për Willian, ndërsa braziliani mund ta vazhdojë karrierën jashtë Anglisë, pasiqë interesim për të kanë shfaqur Barcelona dhe Juventusi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here