Manchester United kontakton me Konate!

Manchester United ka filluar bisedimet me klubin e RB Leipzig për lojtarin e saj, Ibrahima Konate, raporton Le10Sport.

‘Djajtë e Kuq’ janë të etur që këtë verë të përforcojnë akoma repartin defanziv dhe qendërmbrojtësi i klubit gjerman duket i duhuri për këtë gjë.

Gjatë verës tek United pritet të rikthehet edhe Chris Smalling i cili momentalisht është i huazuar tek Roma.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here