Ndombele i vendosur të qëndrojë tek Tottenham!

Mesfushori i Tottenham, Tanguy Ndombele, ka deklaruar se dëshiron të qëndrojë tek klubi dhe ti tregojë se është i vlefshëm për këtë skuadër, raporton Telegraph.

Ish ylli i Lyon ka tërhequr një interesim të madh nga skuadra e Barcelonës, përkundër faktit që kaloi një sezon të vështirë tek skuadra londineze.

Megjithatë Ndombele është i vendosur që të qëndrojë në Premier League dhe ti tregojë Spursave se ja ka vlejtur transferimi i tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here