Bakayoko dëshiron rikthimin te Milani

Mesfushori i Chelsea Tiemoue Bakayoko dëshiron rikthimin te Milani, raporton Calciomercato.com.

25-vjeçari luajti në San Siro për një sezon në vitin 2018/19 dhe shpreson që të rikthehet përsëri.

Bakayoko është i huazuar te Monaco dhe francezët nuk kanë vendosur ende nëse do ta blejnë atë. Interesim për të ka shfaqur edhe Sevilla.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here