Berahino i gatshëm për një rikthim në Angli!

Saido Berahino ka deklaruar se është i gatshëm për një rikthim të mundshëm në Angli pasi shkëlqeu me skuadrën belge të Zulte Waregem.

Berahino dështoi për të impresiounar në Premier Leauge, në fillim me West Brom dhe pastaj me Stoke City prej së cilës u largua si një lojtar i lirë.

Por 26 vjeçari duket se e ka rigjetur veten në Belgjikë duke shënuar 8 gola në 22 paraqitje në të gjitha kompeticionet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here