Chelsea i vendos çmimin Emersonit, pritet reagimi i Interit dhe Juventusit

Chelsea i ka vendosur një çmim prej 40 milionë eurove Emerson Palmierit para se të hapet merkato, raporton Calciomercato.com.

Inter dhe Juventus kanë shfaqur interesim për brazilianin dhe e shohin atë si përforcimin ideal për krahun e majtë.

Interi ka kontaktuar agjentin dhe Chelsean për Palmierin, ndërsa braziliani është i hapur për një rikthim në Itali ku ka luajtur më parë te Roma dhe Palermo.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here