Manchester United pas Grealish!

United po shpreson për blerjen e Grealish nëse skuadra e tij aktuale do të bjer prej Premier League.

Ylli i Aston Villës, Jack Grealish, është një objektiv i rëndësishëm për Manchester United edhe përkundër faktit që është sjellë kundër rregullave gjatë periudhës së COVID-19.

‘Djajtë e Kuq’ po shpresojnë që mund ta transferojnë futbollistin për shifrën e 50 milionë funtave dhe pse klubi i tij aktual po kërkon plot 70 milionë funta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here