Marseille interesohet për Kamara!

Marseille ka shfaqur interesim për mesfushorin e Rangers, Glen Kamara, raporton France Football.

24 vjeçari në treg po vlerësohet me një çmim prej 10 milionë eurosh dhe Marseille duhet të shes ndonjë lojtar për të bërë të mundur këtë transferim.

Kamara tërhoqi vëmendjen e klubit francez kur po luante për Finlandën në kualifikimet e EURO 2020.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here