Real Madrid nuk përballon blerjen e Pogbas!

Real Madrid mesa duket janë distancuar nga mundësia për të blerë shërbimet e mesfushorit të Manchester United, Paul Pogba, raporton Marca.

Los Blancos kanë një kohë të gjatë që po përpiqen të joshin francezin të transferohet në Santiago Bernabeu.

Mirëpo kërkesat e tij për pagën dhe çmimi i kërkuar nga ‘Djajtë e Kuq’ duket se e kanë pamundësuar transferimin e tij në Madrid.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here