Manchester City dhe Bayern pritet të arrijnë marrëveshje për Sanen

Sanes i skadon kontrata me Cityn në vitin 2021.

Siç raporton Athletic, Bayern Munich dhe Manchester City pritet të arrijnë marrëveshje për Leroy Sanen.

Edhe pse Sanes i skadon kontrata sezonin e ardhshëm Qytetarët nuk janë të gatshëm ta lënë gjermanin të largohet për një shifër të ulët.

Mirëpo Sane dëshiron rikthimin në Gjermani dhe besohet se marrëveshja do të arrihet.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here