Giggs rekomandon Rodon tek Manchester United!

Manchester United po planifikon një lëvizje për transferimin e përfaqësuesit të kombëtares uellsiane, Joe Rondon, raporton  the Mirror.

Mbrojtësi i Swansea City është rekomomanduar tek ‘Djajtë e Kuq’ nga legjenda uellsiane, Ryan Giggs, i cili i mundësoi Rodonit debutimin me kombëtaren e Uellsit dhe gjithashtu ndihmoi bashkëkombasin e tij Daniel James verën e kaluar.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here