Manchester United pas Van de Beek!

Ylli i Ajax Donnie Van de Beek është cilësuar njëri prej objektivave kryesor të Manchester United gjatë kësaj vere, raporton  Express.

Jack Grealish i Aston Villa dhe Jude Bellingham i Birmingham City gjithashtu janë raportuar si blerjet e ardhshme të mundshme të ‘Djajve të Kuq’ sa i përket kësaj vere.

Mirëpo Van de Beek ka pas vete një përvojë të çmuar në Champions League dhe mund të jetë përgjigja ndaj rivalëve të City për mesfushorin e tyre, Kevin de Bruyne.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here