Wolves kërkon Palhinha!

Wolver mund ta shtoj akoma më shumë kontigjentin e saj të portugezëve në skuadër nëse arrin të nënshkruaj me mesfushorin e Bragës, Joao Palhinha, raporton O Jogo.

24 vjeçari ka luajtur dy ndeshje kundër Wolves këtë sezon në Europa League dhe për momentin ai është i huazuar tek skuadra e Sporting Lisbona.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here