Arsenal tradhëtohet nga Atletico Madrid për Partey!

Atletico Madrid ka vendosur që mesfushorin e saj Thomas Partey tja ofroj skuadrës së Liverpool.

Kjo lëvizje e Los Colchoneros ka shkaktuar shumë pakënaqësi tek skuadra e Arsenal e cila po shpresonte që të arrinte një marrëveshje për ta transferuar atë në Emirates Stadium.

The Sun raporton se pjesë e marrëveshjes do të jetë Alex-Oxlade Chamberlain dhe përfaqësuesi i Ganës mezi pret për një transferim të mundshëm drej Premier Leauges.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here