Newcastle të interesuar për Gareth Bale!

‘Magpies’ kanë vënë në radarët e tyre yllin e Real Madridit.

Newcastle ka shndërruar në një objektiv të sajin potencial sulmuesin e Real Madridit, Gareth Bale dhe po pritet vetëm vendimi i drejtuesve të klubit për të filluar lëvizjet për transferimin e tij, raporton Marca.

Tottenham tani nuk mund të bëj asgjë për ta ndaluar uellsianin dhe në këtë mënyrë Bale duket shumë pranë rikthimit në Premier League.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here