Shkëmbimi i vitit: Barcelona dhe Juventus në bisedime për shkëmbimin e disa lojtarëve!

Barcelona dhe Juventus janë në bisedime për shkëmbimin e disa lojtarëve këtë verë.

Katalanasit dhe Biankonerët për momentin janë në bisedime për shkëmbimin mes Arthur Melos dhe Miralem Pjanicit, mirëpo kjo nuk është e gjitha.

Tuttosport, raporton se Barcelona dhe Juventus po shqyrtojnë mundësinë e shkëmbimit të disa lojtarëve pas krizës me koronavirusin.

Bëhet fjalë për  de Sciglio, Daniele Rugani, Cristian Romero, Nelson Semedo dhe Jean-Clair Todibo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here