Barcelona pas mbrojtësit të Tottenham!

Barcelona është e interesuar për një transferim të mbrojtësit të Tottenham, Juan Foyth, raporton the Mirror.

22 vjeçari ka zhvilluar vetëm 8 ndeshje nën urdhërat e Jose Mourinhos dhe mësohet se interesimet kanë filluar të vijnë nga shumë klube, me argjentinasin që duket gati të fitojë një vend titullari tek Spurs.

Barcelona aktualisht po e sheh Foyth si një opsion më të lirë të Jean-Claire Todibe dhe Samuel Umtiti të cilët pritet që të shiten gjatë kësaj vere.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here