Chelsea beson në transferimin e Gomes!

Adoleshenti do të jetë një lojtar i lirë gjatë kësaj vere.

Chelsea beson se do të jetë në gjendje që të transferojë mesfushorin e Manchester United, Angel Gomes, me kosto zero, raporton the Mirror.

19 vjeçarit i skadon kontrata aktuale javëve të ardhshme dhe ka refuzuar një ofertë prej 30,000 funtash në javë për të qëndruar në Old Trafford.

Gomes po kërkon një skuadër ku mund të luaj më shumë në skuadrën e parë pasi tek Manchester United ka zhvilluar vetëm 6 ndeshje me skuadrën e parë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here