Barcelona synon të transferojë mbrojtësin e Juventusit!

Barcelona ka filluar bisedimet me skuadrën e Juventus për transferimin e Mattia De Sciglio, raporton Marca.

Katalanasit nuk kanë arritur që të nënshkruajnë një marrëveshje me Nelson Semedon dhe si rezultat e kanë nxjerrë në shitje portugezin.

Si pasojë e kësaj Barcelona është vënë në kërkim të një mbrojtësi të djathtë dhe De Sciglio i plotëson kushtet dhe ka një çmim prej rreth 10 milionë eurosh.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here