Ceballos shpreson akoma të qëndroj tek Real Madrid!

Dani Ceballos akoma po shpreson se mund të jetë i suksesshëm tek Real Madrid teksa huazimit tek Arsenal po i vjen fundi.

Ceballos, 23 vjeçar, u huazua tek londinezët korrikun e kaluar dhe qysh prej atëherë ka zhvilluar plot 24 ndeshje deri sa u gjithçka u ndërpre shkaku i COVID-19.

‘Tani jam 23 vjeçar, jam në formën më të mirë. Tani ndihem më i kompletuar dhe jam i gatshëm për çdo sfidë që mund të kem tek Real Madrid’- deklaroi në fund Ceballos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here