Eintracht Frankfurt dëshiron yllin e Nice!

Eintracht Frankfurt është vetëm skuadra e fundit që e ka futur Malang Sarr në listën e tyre të dëshirave gjatë kësaj vere, raporton Sky.

21 vjeçari me formën që ka treguar muajve të fundit ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave të mëdha europiane.

Për të janë të interesuara skuadra si Newcaste United, Schalke dhe Bayer Leverkusen që do të përpiqen ta bëjnë për vete qendërmbrojtësin e talentuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here