Everton pranon largimin e Stekelenburg!

Everton është shprehur e gatshme që ta lërë të largohet portierin e saj të dytë Marteen Stekelenburg, sipas raportimeve të Football Insider.

Stekelenburg do të mbetet pa kontratë gjatë kësaj vere dhe ‘Toffees’ po kërkojnë një zëvëndësues më të denjë për Jordan Pickford.

Stekelenburg 37 vjeçar nuk ka luajtur për Evertonin qysh prej tetorit 2018.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here