Mertens dëshiron të qëndrojë në Itali!

Skuadrat e Premier League, si psh Chelsea dëshirën për të trasnferuar Dries Mertens në Angli mund të mos e realizojnë asnjëherë, raporton Daily Mail.

Sulmuesit të Napolit po i afrohet fundi i kontratës dhe zërat për transferimin e tij tek skuadra të ndryshme vetëm sa po rriten dita ditës mirëpo belgu duket se preferon të qëndrojë akoma në Serie A dhe Inter duket një destinacion i mundshëm.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here