Real, City dhe Milan në garë për mbrojtësin e Marseille

Mbrojtësi i Marseille, Boubacar Kamara është në shënjestrën e Real Madrid, Manchester City dhe Milan.

Guardiola e shesh Kamaran si përforcimin ideal për vijën e mbrojtjes dhe Citizens janë të gatshëm të paguajn 30 milionë euro për të.

Te Reali e shohin Kamaran si një përforcim për të ardhmen e klubit. Milani gjithashtu është në kërkim të një qendërmbrojtësi dhe Kamara është emri i fundit që ka përfunduar në shënjestrën e Rosonerëve.

Në merkato pritet të kemi derbi për shërbimet e Kamaras.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here