Bayern vendos për të ardhmen e Perisic!

Bayern Munich duket se nuk janë gati që të pagujnë klauzolën prej 20 milionë eurosh për të siguruar shërbimet e sulmuesit aktual të Interit, Ivan Perisic.

Mësohet se e vetmja mënyrë që bavarezët të sigurojnë blerjen e kroatit është që të ulen prapë në bisedime me drejtuesit e Inter për të ulur çmimin e tij pasi 20 milionë euro duket një shifër tepër e lartë për të.

Në 15 ndeshje të zhvilluara në Bundesliga, Perisic ka shënuar 4 gola dhe ka asistuar 5 herë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here