Liverpool transferon ‘Neymarin e ri’

Liverpooli është i gatshëm ta transferojë talentin brazilian Talles Magno, raporton Metro.

17-vjeçari i cili cilësohet si ‘Neymari i ri’, është titullar te skuadra braziliane Vasco de Gama.

Vasco de Gama ka refuzuar një ofertë prej 3 milionë eurove nga Benfica, mirëpo pas krizës do të jenë të detyruar ta shesin atë dhe Liverpooli është i gatshëm të përfitojë nga kjo mundësi.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here