Roma detyrohet të shes yllin e saj!

Gjigantët e Serie A janë në probleme të mëdha financiare.

Roma mund të detyrohet të nxjerrë në shitje talentin e saj, Nicola Zaniolo, për shkak të problemeve të shumta financiare.

20 vjeçari shënoi 6 gola dhe asistoi 2 herë në 24 paraqitje përpara se të pësonte një lëndim në ligamente në dhjetor që e detyroi të mbyllë sezonin para kohe.

Në gjithë këtë lëmsh ka dalë në skenë Liverpool e cila ka shprehur dëshirën për ta transferuar futbollistin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here