Ish ylli i Juventusit në spital!

Nga problemet me gurët në veshkë në spitalin e Los Angeles është shtruar legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero.

‘Akoma nuk mund ta besoj që diçka me madhësi 3mm mund të dhemb kaq shumë’- deklaroi Del Piero.

Ai publikoi edhe një fotografi me një maskë, gjë që frikësoi tifozët e tij por pastaj ai bëri të ditur se kjo ishte thjesht një masë mbrojtëse.

Raportohet që tani gjendja e italianit është stabile dhe pritet lirimi i tij nga spitali.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here