Milan nxjerr në shitje yllin e saj!

AC Milan ka vendosur që të nxjerrë në shitje mesfushorin e saj Lucas Paqueta për shkak të paraqitjeve të tija dëshpëruese, dhe dy skuadra janë që tani të interesuara për të.

Paqueta nuk ka kaluar kohëra të mira muajt e fundit ku edhe nuk bën pjesë më në skuadrën e parë të Stefano Piolit, mirëpo ai prapë deklaroi se tek Milan ndjehet si në shtëpi.

Megjithatë Rossonerët e kanë nxjerrë atë në shitje për një shifër prej 25 milionë eurosh dhe të interesuara që tani janë skuadrat e Benficës dhe Fiorentinës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here