Werner tek gjiganti italian!

Timo Werner mund të transferohet tek skuadra e Inter nëse këta të fundit gjatë kësaj vere do të shesin yllin e saj, Lautaro Martinez.

Calciomercato raporton se Inter ka një mundësi për transferimin e yllit të RB Leipzig për të cilin të interesuara janë edhe skuadrat e Bayern Munich dhe Liverpool.

Werner më herët ka qenë kundër një transferimi në Itali por kohëve të fundit duket se ka ndryshuar mendje dhe oferta e Interit mund të vijë menjëherë pas shitjes së Lautaro Martinezit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here